Повернутися до звичайного режиму

КОЛИ НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ВЧИТЕЛЯ-ЛОГОПЕДА

/Files/images/1648724898543.jpg
Організатор:
Фахівець КУ "ІРЦ Стрийської міської ради" (вчитель-логопед) Березньова-Пронів І.В.
Дата початку:
31.03
Дата завершення:
31.03
Час початку:
15:00
Час завершення:
16:00
Місце проведення заходу:
Стрий
Опис:

Зараз є актуальною проблема відсутності мовлення в певний період, несвоєчасна його поява, але саме основне, що все це має наслідки. З власного досвіду бачу, як стрімко просувається дитина, яка прийшла в 2-2.5 роки. Мало того відтепер є превентивна логопедія та допомога в Україні!

Якщо дитина з 2 до 4 місяців не гулить (так звані співи), від 6-8 міс. не лепече (ба-ба-ба, ма-ма-ма і т.д.) або лепет не є різноманітним і направлений не до сім'ї, а до кактуса, наприклад - зверніться до спеціалістів, які нададуть чіткі рекомендації з активізації мовлення. З 6 місяців дитина розуміє звернене мовлення, в 14 міс. показує знайомі предмети,тваринок, частини тіла за проханням, активно користується вказівним жестом.
В 2 роки проста фраза, така як "дай пити", "ходи сюди".
У 3 роки розгорнуте мовлення з розумінням, що таке "під" та "на", з незначними помилками у словозміні та словотворі ("на столу").
Про звуки зараз не говоримо, тому що діапазон їх виникнення достатньо великий і корекція переважно здійснюється після 4-5 років, коли самоконтроль дитини починає розвиватись.
Логопед - це не тільки про звуки, адже кожний логопед - є корекційним педагогом, і його робота спрямована на всебічний та гармонійний розвиток дитини.